چروک پیشانی و تزریق آمپول بوتاکس(همه چیز در مورد بوتاکس)

یکی از روشهای برطرف کردن خطها و چروک های پیشانی تزریق آمپول بوتاکس می باشد.این آمپول که درحال حاضر با نامهای مختلفی به بازار عرضه می گردد و طرفداران زیادی دارد متاسفانه اسیر قاچاق و داروهای تقلبی شده است. در مرحله اول به یاد داشته باشید که برای تزریف بوتاکس حتما به یک پزشک معتبر مراجعه کنید.

تاکنون عارضه خاصی برای مصرف آمپول بوتاکس در زیبایی گزارش نشده است.

البته اکثرا ترس افراد از کج شدن چهره بعد از تزریق می باشد که به امپول ربطی ندارد بلکه به تزریق کنند و تزریق شونده ارتباط دارد.به این معنی که مهارت تزریق کننده خیلی مهم می باشد و از طرفی تزریق شونده هم باید یک سری موارد از جمله ماساژ ندادن پیشانی در روزهای بعداز بوتاکس یا رو به بالا خوابیدن بعد از تزریق و .. را رعایت کند.

انتظار برای اثر گذاری آمپول بوتاکس از 4 تا 10 روز می باشد. یعنی از 4 روز اثر گذاری شروع و حدود 10 روز به حداکثر می رسد. و تا 6 ماه باقی می ماند. البته باقی ماندن 6 ماه به کیفیت آمپول و شرایط بیمار مثل میزان چروک های وی نیز بستگی دارد.

مثلا کسی که چروک های عمیق و زیادی دارد نباید انتظار داشته باشد که با یک بار بوتاکس کلا چروک های وی از بین می روند و نباید انتظار داشته باشد که حتما 6 ماه میماند.چون در این موارد کمتر باقی خواهد ماند حتی 4 ماه.

یکی از مواردی که از طرفی باعث چروک پیشانی و از طرفی بعد از تزریق بوتاکس باعث زود رفتن اثر آن می شود افرادی هستند که چشم آنها به نور شدیدا حساس است و در مقابل خورشید اخم می کنند. استفاده از عینک آفتابی مناسب یک راه حل برای اینگونه افراد می باشد.

/ 0 نظر / 151 بازدید